lešení žebříky schůdky lávky


Pojízdné lešení, žebříky, schůdky od firmy Altrex

Firma Altrex se pohybuje na trhu více jak 60 let a je garancí bezpečnosti, zodpovědnosti a inovací. Představuje světovou jedničku ve vedoucích pozicích v mnoha odvětvích. Své postavení na trhu si firma vydobyla kvalitními produkty, zkušenostmi a znalostmi a v neposlední řadě také díky inovacím svých výrobků.

Altrex – to je vysoká kvalita a bezpečnost produktů pro práci ve výškách. Nabízí kompletní a inovační řadu veškerého přístupového vybavení. Pojízdné lešení, skládací věže, žebříky, lešenářské systémy, schůdky, závěsné lávky to vše ve vysoké kvalitě, s dlouhou životností, garancí a s kompletním servisem.

Kvalita produktů je garantována certifikací ISO – 9001. Altrex vlastní továrnu, ve Zvole v Holandsku, s nejmodernějším výrobním vybavením a s plně automatizovanými svářecími roboty. Výrobky vytváří tým lidí s bohatými zkušenostmi, kteří dobře znají uživatelské potřeby svých zákazníků.

Mezinárodni obchodní síť partnerů Altrex tak nabízí k prodeji a pronájmu výrobky vysoké kvality a bezpečnosti.

KATEGORIE

JARNÍ SLEVY AŽ 50%
NA POJÍZDNÉ LEŠENÍ
Tel: 602 448 545

POROVNÁVANÉ ZBOŽÍ

 

Není vybráno žádné zboží pro porovnání.

Potřebujete poradit?

Volejte na 602448545 nebo pište na sedlacek@altrex.cz

INFORMACE

NOVINKY

Výroba na zakázku

ProduSafe ProduSafe B.V. je holandský specialista v oboru zlepšování hygieny a odstranění riskantních míst u výrobních zařízení. Ve spolupráci s ProduSafe Altrex vytvořil inspekční plošiny, které jsou bezpečné a které vám usnadňuj ... Více ...

ARCHIV NOVINEK

FINANCE

KONTAKTY

Stavby a lešení CZ, s.r.o.

K Sídlišti 1728/29

140 00 Praha 4 - Nusle

Telefon: +420 602 448 545
E-mail: obchod@altrex.cz999.jpg

Možnost financování pojízdného lešení

Košík je prázdný